DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Kroczak otarł się o podium MP

Aleksander Kroczak

Aleksander Kroczak z „Budowlanych” Olsztyn zajął piąte miejsce w Mistrzostwach Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym w kategorii 96 kilogramów.

Nasz złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów w obu stylach powtórzył tym samym ubiegłoroczne osiągnięcie.

Z Kostrzyna do Radomia, gdzie na co dzień szlifuje formę, wrócił jednak nieco rozczarowany, o czym opowiedział Karinie Ośko.

00:00 / 00:00

W Mistrzostwach Polski seniorów wystartował też Krzysztof Przybysz z Warmii Lidzbark Warmiński. Zajął 12. miejsce w kategorii 84 kilogramów.

Mistrzostwa Polski seniorów w zapasach w stylu wolnym – Kostrzyn 2013 – miejsca zawodników z Warmii i Mazur

Kategoria 84 kg
1. Damian Janikowski (Śląsk Wrocław)
2. Michał Pietrzak (Sobieski Poznań)
3. Mateusz Treder (Olimpijczyk Radom)
3. Tadeusz Michalik (Sobieski Poznań)
……………………………..

12. Krzysztof Przybysz (Warmia Lidzbark Warmiński)

Kategoria 96 kg
1. Marcin Olejniczak (Sobieski Poznań)
2. Łukasz Konera (AKS Piotrków Trybunalski)
3. Kaczmar Dmytro (Olimpijczyk Radom
……………………………….
5. Kroczak Aleksander (Budowalni Olsztyn)

Kolejne złoto Kroczaka

Nie ma bardziej wszechstronnego zawodnika niż Aleksander Kroczak! Miesiąc temu zdobył złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Teraz zwyciężył w swojej kategorii...