DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Krótka przygoda Stomilu z Pucharem Polski

Na I rundzie zakończyli swój udział w Pucharze Polski piłkarze nożni Stomilu Olsztyn. Biało-niebiescy przegrali na wyjeździe z II-ligowym Okocimskim Brzesko 1:2.

Bramki dla gospodarzy w 73 i 78 minucie zdobywał Wojciech Wojcieszyński. Na jego trafienia pięć minut przed końcem meczu odpowiedział Roman Maczułenko, który wszedł na boisko zaraz po przerwie. W spotkaniu od pierwszej minuty zagrał również drugi Ukrainiec, Witalij Berezowskij.

Zespół Stomilu wystąpił w mocnym składzie, ale z niewielkimi zmianami w porównaniu do poprzedniego meczu. Na bramce stanął Dawid Mieczkowski, a kontuzjowanego Pawła Łukasika zastąpił Karol Żwir.

Spodziewaliśmy się, że przeprawa nie będzie łatwa – przyznał po spotkaniu w rozmowie z Kariną Ośko trener Mirosław Jabłoński.

00:00 / 00:00

Stomil zgłosił do rozgrywek również Vołodymyra Kowala. (kośk/łw)

Więcej w piłka nożna, PP, I liga, Stomil Olsztyn, Puchar Polski
Znamy termin kolejnego turnieju Stomil Cup!

Na początku roku zadziwili piłkarską Polskę organizacją turnieju dla dzieci, który rozmachem przypominał profesjonalne zawody seniorów. Teraz organizatorzy turnieju Stomil Cup idą jeszcze dalej i zapowiadają...