Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Krzyczał, że ma koronawirusa. Pijany mężczyzna postawił służby na nogi

Fot. Policja

Żartował, że ma koronawirusa i teraz słono za to zapłaci. Na dworcu w Ełku policjanci zatrzymali pijanego, 34-letniego mieszkańca Olecka, który zaczepiał ludzi i był wobec nich agresywny.

Ponadto mężczyzna krzyczał do osób oczekujących na dworcu, że jest zarażony koronawirusem. Policjanci interweniowali tam z zachowaniem środków ostrożności, ubrani w ochronną odzież. Już w trakcie rozmowy z policjantami mężczyzna przyznał, że jest zdrowy i całą sytuację wywołał dla żartu. Zebrane informację faktycznie nie potwierdziły, że mężczyzna jest chory. Po badaniach lekarskich został zatrzymany w policyjnej celi.

– relacjonuje oficer prasowy ełckiej policji starszy sierżant Agata Kulikowska de Nałęcz.

34-latek został ukarany mandatami w wysokości 1000 złotych za zakłócanie spokoju i porządku publicznego oraz za podanie nieprawdziwego adresu zamieszkania. Grozi mu także grzywna do 5 000 złotych oraz nawiązka, czyli zadośćuczynienie za koszty związane z przeprowadzeniem interwencji.

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pijany, Ełk, zatrzymanie, żart, koronawirus, policka
Biskup Jezierski: Zwalniam katolików diecezji elbląskiej z obowiązku uczestniczenia w niedzielnej mszy świętej do 11 kwietnia

Proszę wszystkich o cierpliwość i życzliwość wzajemną. W ten sposób przetrwajmy trudne dni - apeluje biskup elbląski Jacek Jezierski. Wskazania do wiernych dotyczą wszystkich zasad wprowadzonych...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV