Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Krzysztof Kacprzycki: Olsztyn powinien być mocno obywatelski

Krzysztof Kacprzycki. Fot. P. Getka

Krzysztof Kacprzycki z Sojuszu Lewicy Demokratycznej jest kolejnym kandydatem na prezydenta Olsztyna. Gość Porannych pytań  wyjaśniał, że bardzo bliskie są mu działania społeczne. Dlatego – jego zdaniem – właśnie na tym powinna opierać się polityka miasta.

Musimy poradzić sobie m.in. z dużą liczbą samochodów. Trzeba szukać balansu. Komunikacja publiczna również nie rozwiąże wszystkich problemów, więc trzeba znaleźć inne rozwiązania. Przede wszystkim to mieszkańcy muszą zwrócić uwagę na to zagadnienie. Chcemy odegrać poważną rolę w dyskusji politycznej na temat przyszłości miasta. Jeżeli zainteresujemy mieszkańców naszą wizją, to mamy szanse.

– wyjaśniał Krzysztof Kacprzycki.

Przypomnijmy, że o reelekcję ubiega się obecny prezydent – Piotr Grzymowicz. Oficjalnymi kandydatami są też Michał Wypij, który startuje z ramienia Zjednoczonej Prawicy oraz Beata Bublewicz z Koalicji Obywatelskiej.

Posłuchaj całej rozmowy Marka Lewińskiego z Krzysztofem Kacprzyckim

00:00 / 00:00

 

Autor/redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w SLD, prezydent, wybory samorządowe, kandydat
Krzysztof Kacprzycki kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta Olsztyna

Krzysztof Kacprzycki - obecnie radny olsztyńskiego ratusza - kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta stolicy Warmii i Mazur - poinformowała partia na swoim Facebookowym profilu. Z...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV