Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Krzysztof Stelmach poprowadzi Akademików

Indykpol AZS Olsztyn – Wkręt-met AZS Częstochowa, fot. Krzysztof Pakulnicki

Karuzela transferowa w Indykpolu AZS-ie Olsztyn zaczęła się kręcić. Kontrakt podpisał nowy-stary rozgrywający – Maciej Dobrowolski, który po długiej rozłące wraca do klubu z Kortowa oraz trener Krzysztof Stelmach.

46-letni szkoleniowiec w latach 2008-2012 pracował w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, z którą zdobył dwa medale: srebrny i brązowy.

Krzysztof Stelmach oficjalnie został zaprezentowany na konferencji prasowej. Świeżo upieczony trener olsztyńskiego AZS-u nie ukrywał, że rok rozbratu z siatkówką to dużo.

00:00 / 00:00

Trener Krzysztof Stelmach wspomniał o zawodnikach zagranicznych, ale rozmowy toczą się również z dwoma polskimi przyjmującymi – mówi przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki Akcyjnej Piłka Siatkowa AZS UWM – profesor Andrzej Koncicki.

00:00 / 00:00

Reporterowi Radia Olsztyn Piotrowi Świniarskiemu udało się dodzwonić do najnowszego nabytku Indykpolu AZS-u Olsztyn – Macieja Dobrowolskiego. Po 10 latach rozłąki z Olsztynem, wraca do stolicy Warmii i Mazur:

00:00 / 00:00

Niestety szeregi olsztyńskiego Indykpolu AZS-u opuszcza przyjmujący Wojciech Ferens, który podpisał kontrakt z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. (pświn/łw)

 

 

Krzysztof Stelmach został nowym trenerem siatkarzy Indykpolu AZS-u Olsztyn.

Stelmach w latach 2008-2012 pracował jako szkoleniowiec w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, z którą zdobył dwa medale – srebrny i brązowy.

Chciałbym cały czas się rozwijać. – mówił świeżo upieczony trener olsztyńskich Akademików.

00:00 / 00:00

Po 10 latach przerwy do stolicy Warmii i Mazur wrócił rozgrywający – Maciej Dobrowolski. Niestety z naszym klubem żegna się przyjmujący Wojciech Ferens, który podpisał kontrakt z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. (pświn/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, Andrzej Stelmach
Ostróda będzie kształcić siatkarskich mistrzów

Województwo warmińsko-mazurskie młodzieżową siatkówką stoi. W październiku powstały Siatkarskie Ośrodki Szkolenia, które mają kształcić przyszłe gwiazdy olsztyńskiego AZS-u czy reprezentacji Polski. Z kolei 1 września w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV