Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kto wygra debatę wyborczą w Radiu Olsztyn? Ruszamy z drugą turą pytań

Fot. fotolia.pl

Kultura, edukacja i transport publiczny. Między innymi z takimi tematami zmierzą się kandydaci na prezydenta Olsztyna oraz sejmiku naszego województwa w debatach Radia Olsztyn. Pytania mogą zadawać także nasi Słuchacze. 

Kolejna prezydencka debata odbędzie się 3 października o godz. 17.05 w studiu Radia Olsztyn. Wezmą w niej udział kandydaci na prezydenta Olsztyna. Transmisję video będzie można zobaczyć także na naszej stronie internetowej www.ro.com.pl. W tym samym czasie na falach 103.4 FM będzie transmitowana debata z udziałem kandydatów na prezydenta Elbląga.

2 października o godz. 17.05, w debacie radiowej zmierzą się kandydaci do sejmiku Warmii i Mazur z okręgu elbląskiego. Natomiast kandydatów do sejmiku z okręgu olsztyńskiego będziemy mogli usłyszeć w debacie, która odbędzie się 4 października o 17.05.

Zapraszamy do zadawania pytań kandydatom w wyborach samorządowych na profilu Radia Olsztyn na Facebooku lub w Porannym Programie Radia Olsztyn dzwoniąc pod numer 89 526 59 00.

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w debata, sejmik, wybory samorządowe
Pytania o samorząd – odc. 16

W wyborach samorządowych, które odbędą się 21 października, będziemy głosować na naszych reprezentantów w radach gmin, powiatów i sejmiku wojewódzkim. Będziemy też wybierać wójtów, burmistrzów i...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV