Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Który Przychodzi: Szkoła Nowej Ewangelizacji EMAUS Olsztyn

Szkoła Nowej Ewangelizacji „EMAUS” w Olsztynie powstała w maju 2012 r. z inicjatywy wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjnej Uczniowie z Emaus – osób zafascynowanych ewangelizacją i pragnących głosić Chrystusa Zmartwychwstałego, Zbawiciela i Pana.

Są bardzo zróżnicowani pod względem wieku (jest młodzież szkolna, studenci, pracujący, ale też emeryci), wykształcenia, stanu itp. Działają na terenie parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie. Należą do rodziny Szkół Ewangelizacji Świętego Andrzeja (SESA), których działalność w Meksyku zapoczątkował świecki ewangelizator Jose Prado Flores.

Gośćmi w audycji Który Przychodzi są Katarzyna i Jarosław Ostaszewscy ze Szkoły Nowej Ewangelizacji EMAUS Olsztyn, którzy dzielą się świadectwem wiary i odpowiadają na pytanie: jakie są możliwości i sposoby dzielenia się doświadczeniem wiary z innymi?  Gospodarzem audycji jest Grzegorz Kasjaniuk.

W audycji Który Przychodzi usłyszeć można duchownych i osoby świeckie. Główne prezentowane tematy to wydarzenia roku liturgicznego, pogłębianie wiary i udział świeckich w życiu Kościoła. Audycja nadawana jest w niedzielę o godz. 8.05.

Posłuchaj audycji Który Przychodzi:

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Katarzyna Ostaszewska, Jarosław Ostaszewski, Sszkoła Nowej Ewangelizacji
Katarzyna i Jarosław Ostaszewscy: Papież uścisnął dłoń, to był dotyk świętości

Cykl audycji o fenomenie pokolenia ukształtowanego przez św. Jana Pawła II. Zaprasza Grzegorz Kasjaniuk. Jakie są możliwości i sposoby dzielenia się doświadczeniem wiary z innymi? Gośćmi...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV