Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kultowa polska komedia powraca. „Kogel Mogel 3″ w kinach!

„Miszmasz” – Jerzy Rogalski. Fot. M. Gostkiewicz

Jak zamienić pomidor w broń masowego rażenia? Kto sypia z Szakirą? I kto morduje na wsi krasnoludki?

Odpowiedzi na te pytania widzowie znajdą w nowej, zwariowanej komedii Ilony Łepkowskiej (scenariusz), Kordiana Piwowarskiego (reżyseria) i firmy MTL Maxfilm: „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3″. W trakcie trwania zdjęć do filmu na planie pojawiło się 27 aktorów oraz 400 statystów.

Proszę Państwa, docent Wolański (a właściwie już profesor) przeżył z żoną wiele! Po Piotrusiu dochowali się jeszcze córki Agnieszki, która na szczęście nie wrodziła się w swoją matkę z charakterem. Ale, jak to mówią, człowiek jest spokojny, dopóki się nie zdenerwuje. A po tych 30 latach Wolańskiego w końcu szlag trafił i w Miszmaszu, czyli filmie Kogel Mogel 3, zobaczymy, co z tego wyniknie

– mówi Zdzisław Wardejn, który trzeci raz wciela się w niełatwą rolę „męża swojej żony”.

W „Miszmaszu, czyli Koglu Moglu 3″ główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna seks trenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy.

Na ekranie doborowa obsada: doskonale znani z poprzednich części Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogala, Wiktor Zborowski, Paweł Nowisz, oraz Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski, Michalina Sosna i Jakub Kucner.

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3″ trafi do kin 25 stycznia.

„Miszmasz” – Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało. Fot. M. Gostkiewicz

„Miszmasz” – Nikodem Rozbicki. Fot. M. Gostkiwicz

Kogel Mogel 3

 

Autor: Ł.A/Next Film
Redakcja: BŚwierkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film
Bracia Węgrzyn: to jest film, który zawsze będzie wzbudzał dużą dyskusję

Bracia Węgrzyn kręcą  film "Proceder" o życiu i tragicznej śmierci rapera Chada. W roli głównej zagra Piotr Witkowski, pojawi się też Małgorzata Kożuchowska oraz artyści ze...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV