Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kultowy Potwór z bagien powraca w nowej wersji!

Potwór z bagien

„Potwór z bagien” to historia dr Abby Arcane, która musi skonfrontować się z tajemniczym stworzeniem wyłaniającym się z mrocznego bagna. Serial powstał na podstawie postaci DC Comics stworzonych przez Lena Weina oraz Berniego Wrightsona. Cały sezon Potwora z bagien dostępny jest już w HBO GO.

W mieszkańców miasteczka Marais w Luizjanie uderza tajemnicza choroba. W celu zbadania sprawy na miejsce zostaje wysłana pochodząca stamtąd śledcza Abby Arcane (Crystal Reed). W szpitalu kobieta spotyka biologa Aleca Hollanda (Andy Bean), który uważa, że pojawienie się śmiercionośnego wirusa może być związane z jego pracą naukową na bagnach, którą wykonywał dla potężnego biznesmena Avery’ego Sunderlanda (Will Patton).

W serialu Potwór z bagien wystąpili: Crystal Reed (Kocha, lubi, szanuje), Andy Bean (serial HBO Tu i teraz), Will Patton (Armageddon), Virginia Madsen (Dziewczyna w czerwonej pelerynie), Derek Mears (Piątek 13-go), Henderson Wade (serial Riverdale), Jennifer Beals (serial Słowo na L) oraz Maria Sten i Jeryl Prescott.

 

Ł.A/mat. prasowe

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Janowo uhonorowało Józefa Piłsudskiego. Przy Szkole Podstawowej odsłonięto pamiątkową tablicę

Punktem kulminacyjnym gminnych obchodów Święta Niepodległości w Janowie było odsłonięcie tablicy poświęconej marszałkowi Piłsudskiemu. Tablica zawisła na budynku Szkoły Podstawowej, która nosi imię marszałka - powiedział...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV