Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kultowy serial w całości na VOD. Wielka gratka dla fanów

Nagrodzony dziesięcioma statuetkami Emmy, kultowy serial komediowy Teoria wielkiego podrywu („The Big Bang Theory”) będzie dostępny w HBO GO. Co miesiąc, zaczynając od lipca, do serwisu dodawane będą dwa kolejne sezony produkcji.

Teoria wielkiego podrywu to serial komediowy opowiadający o życiu błyskotliwych naukowców, którzy nie najlepiej radzą sobie w kontaktach społecznych. Współlokatorzy Leonard (Jim Parsons) oraz Sheldon (Johnny Galecki) są genialnymi fizykami, którzy błyszczą na uczelni. Znacznie gorzej radzą sobie jednak w kontaktach z ludźmi, a w relacjach damsko-męskich nie radzą sobie już wcale.

Komfortowo czują się jedynie w towarzystwie podobnych do siebie geeków i nerdów, czyli równie wykształconych i społecznie nieprzystosowanych przyjaciół: inżyniera Howarda Wolowitza (Simon Helberg) oraz astrofizyka Rajesha „Raja” Koothrappaliego (Kunal Nayyar). Wszystko w ich życiu zmienia się jednak w dniu, w którym do mieszkania naprzeciwko wprowadza się przebojowa piękność o imieniu Penny (Kaley Cuoco). Dzięki niej życie Leonarda oraz Sheldona nabierze wcześniej nieznanych kolorów.

W role głównych bohaterów wcielają się: Jim Parsons (Ukryte działania) jako Sheldon Cooper, Johnny Galecki (Hancock) jako Leonard Hofstadter, Simon Helberg (Boska Florence) jako Howard Wolowitz, Kunal Nayyar (Food) jako Rajesh Raj Koothrappali i Kaley Cuoco (serial Czarodziejki) jako Penny Hofstadter. W dalszych sezonach do grupy przyjaciół dołączają także: przyjaciółka Penny, neurobiolog – Amy Farrah Fowler, w tej roli Mayim Bialik (Wariatki), oraz doktor neurobiologii Bernadette Rostenkowski grana przez Melissę Rauch (The Bronze).

Twórcami kultowego serialu są Chuck Lorre (serial Dwóch i pół) oraz Bill Prady (serial Dharma i Greg). Produkcja ta, obsypana szeregiem nagród, w tym dziesięcioma nagrodami Emmy i Złotym Globem (dla Jima Parsonsa za rolę Sheldona) od ponad dekady bije rekordy popularności. Doczekała się także swojego spin-offu – opowieści o dzieciństwie i dorastaniu Sheldona w serialu Młody Sheldon (Young Sheldon) – także dostępnego w HBO GO.

Wszystkie sezony Teorii wielkiego podrywu (The Big Bang Theory) dostępne będą w HBO GO. Co miesiąc, zaczynając od lipca, do serwisu dodawane będą kolejne dwa sezony.

Autor: Ł.A/HBO
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kultura, teoria wielkiego podrywu
„Twarz” Szumowskiej nominowana do filmowej nagrody Parlamentu Europejskiego

"Twarz", nagrodzony na Berlinale film Małgorzaty Szumowskiej o mężczyźnie,który stracił twarz w wypadku, został nominowany do tegorocznej nagrody LUX Prize. Wyróżnienie jest przyznawane od 2007 roku...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV