DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

Kuzbass Kemerovo za silny dla Indykpolu AZSu Olsztyn. Akademicy przegrywają po wyrównanym meczu

Siatkarze Indykpolu AZSu Olsztyn przegrali na wyjeździe w pierwszym meczu 1/8 Pucharu CEV z rosyjskim Kuzbassem Kemerovo 2:3 (22:25, 14:25, 27:25, 25:23, 11:15).

Pierwsze dwa sety wygrali siatkarze z Kemerova, kolejno do 22 i 14. W trzeciej i czwartej partii lepsi byli olsztynianie, zwyciężając do 25 i 23. Decydujący set wygrała rosyjska drużyna 15:11.

Rewanżowy mecz Indykpol AZS Olsztyn – Kuzbass Kemerovo odbędzie się 17 stycznia w Hali Urania. Wygrana 3:0 lub 3:1 da olsztynianom awans do kolejnej rundy. W przypadku zwycięstwa Indykpolu 3:2, o awansie zdecyduje tzw. złoty set. Każda porażka eliminuje Akademików z rozgrywek.