Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

L. Dublaszewski: zabiegamy o mocnego sponsora

Fot. warmiatraveland.pl

Piłkarze ręczni I ligowej Warmii Traveland Olsztyn szykują się do rundy rewanżowej. Forma jest, dobra pozycja wyjściowa także, ale… gorzej z finansami.

Działacze cały czas mówią, że szukają sponsora, ale na razie chcą sięgać do kieszeni zawodników. O aktualną sytuację w klubie zapytaliśmy dyrektora – Leszka Dublaszewskiego.

Nadal zabiegamy o mocnego sponsora. Jesteśmy po poważnych rozmowach na temat współpracy z solidnym partnerem. To jedyna droga, aby klub mógł dalej funkcjonować, żeby wszystko się dobrze działo. Na tę chwilę nie chcę więcej nic mówić – podkreślił dyrektor Dublaszewski.

W ostatnim czasie zawodnicy otrzymali od władz klub propozycję, aby obniżyć ich wynagrodzenia i wypełnić w ten sposób lukę, która powstała w kasie klubu. Tak, przedstawiliśmy takie zapytanie zawodnikom. To będzie trudne, a zawodnicy muszą podjąć decyzje. Decyzje w tej sprawie będzie podejmował też prezes Tunkiewicz, gdy wróci z urlopu chorobowego – zakończył Dublaszewski.

Jak widać sytuacja finansowa oraz kadrowa w Warmii nie jest do pozazdroszczenia. Mamy nadzieję, że w najbliższych dniach uda się znaleźć sponsora, który pozwoli zawodnikom spokojnie dokończyć obecny sezon.

Najbliższy mecz szczypiorniści Warmii zagrają 1 lutego w Hali Urania z Kancelarią Andrysiak Stal Gorzów Wielkopolski w ramach 1/8 Pucharu Polski.

Posłuchaj rozmowy z Leszkiem Dublaszewskim

00:00 / 00:00

 

(mswin/ls)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Puchar Polski, Leszek Dublaszewski, Warmia Travelland
Elbląscy szczypiorniści pozostają w grze o Puchar Polski

Szczypiorniści Mebli Wójcik Elbląg awansowali do 1/8 Pucharu Polski. Wyjazdowy mecz drużyny Jacka Będzikowskiego ze Spójnią Gdynia, która walczy o awans do Superligi, zakończył się wygraną...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV