Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Los zwierząt w naszych rękach

fot. Łukasz Węglewski

Do „Dziecinady” raz na jakiś czas zapraszamy osoby pracujące w schroniskach dla zwierząt. Bywa też tak, że także my odwiedzamy tego typu miejsca.

Tym razem to nasze studio odwiedziły: dyrektor Schroniska dla zwierząt w Olsztynie – Anna Barańska oraz pracownik Agata Jastrzębska. Podczas rozmowy była także obecna suczka o imieniu Grandi.

Panie opowiedziały nam w jaki sposób możemy pomóc zwierzętom znajdującym się w schronisku, wyjaśniały na czym polega świadoma adopcja oraz przekonywały jaki korzyści płyną z adopcji psa czy kota.

Przyznajemy, że takie rozmowy i spotkania są zawsze w Dziecinadzie niezwykle ważne, bo jednym z celów naszej audycji jest uwrażliwianie małych słuchaczy na cierpienie zwierząt. W ostatniej audycji nie zabrakło także recenzji. Tym razem Juka omówiła książkę pt. „Marysiu, jak myślisz” autorstwa Manueli Gretkowskiej. Nie zabrakło także Konkursu Kosmicznego i Słuchowiska.

Do usłyszenia!

 

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dwa śmiertelne wypadki na drogach WiM

Jedna osoba zginęła w wypadku, który wydarzył się na drodze krajowej nr 16 w miejscowości Stanowo na pograniczu powiatów ostródzkiego i iławskiego. Osobowa toyota uderzyła czołowo...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV