Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Lukas Kubań: Nie chciałem opuszczać Stomilu. Odchodzę, bo taka jest decyzja klubu

Jeszcze emocje po zakończonym sezonie piłkarskiej Fortuna 1 Ligi nie opadły, a już klub ogłosił pierwsze nazwiska piłkarzy, których nie zobaczymy na pewno w przyszłym sezonie w biało-niebieskich barwach.

Jednym z nich jest Lukas Kubań. Wśród kibiców Dumy Warmii, to właśnie to odejście wzbudziło najwięcej kontrowersji. Jak przyznaje czeski obrońca – nie chciał opuszczać tego klubu:

Całej mojej rodzinie jest żal odchodzić z tego klubu, sercem jesteśmy ze Stomilem. Odchodzę, bo taka jest decyzja klubu. Nie chciano ze mną przedłużyć kontraktu i muszę to uszanować. Rok temu dostałem informację, że przejdziemy do rozmów w sprawie umowy. Jednak zmienił się prezes i już żadnej rozmowy o przyszłości w klubie nie było. Z żoną czytamy wszystkie wiadomości w mediach społecznościowych. To, że mamy za sobą taki zastrzyk ludzi, musiało się skądś wziąć. Nawet nie da się opisać słowami, jak bardzo dziękuję kibicom za całe wsparcie.

00:00 / 00:00

Kolejnymi zawodnikami, których nie zobaczymy w Olsztynie w przyszłym sezonie to: Wojciech Hajda (powraca do Górnika Zabrze z wypożyczenia) oraz Michał Leszczyński, Artur Siemaszko i Mateusz Gancarczyk.

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn
Michał Brański komentuje ostatnie odejścia ze Stomilu Olsztyn

Na temat rozstań zawodników ze Stomilem Olsztyn rozmawialiśmy z Michałem Brańskim. Właściciel klubu przyznał, że pożegnania zawsze bolą, zwłaszcza z takimi zawodnikami, którzy grali dla Dumy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV