Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Łukasz Adamski: polskie kino ma się nie najgorzej

Na zdjęciu Łukasz Adamski i Grzegorz Kasjaniuk

Łukasz Adamski i Grzegorz Kasjaniuk w kulturalnym programie „Okno na kulturę” rozmawiają o filmach, serialach, muzyce i literaturze. W audycji pojawiają się również goście ze świata kultury.

Gościem jest… współprowadzący, czyli Łukasz Adamski. Grzegorz Kasjaniuk prowadzi rozmowę o 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Polecamy i zachwycacamy się. Odradzamy i przestrzegamy. W audycji min. o kręconym na Warmii filmie Cicha noc w reż. Piotra Domalewskiego, który zgarnął Złote Lwy. Z reżyserem porozmawiamy przed samą premiera w listopadzie. Tymczasem czas na festiwalowe podsumowanie.

Dodatkiem jest apokaliptyczna coda, czyli odniesienie do książki „Uwierzcie w koniec świata! Współczesne proroctwo o powtórnym przyjściu Chrystusa” śp. Joachima Badeni OP. To ostatnia książka zakonnika, który w 2010 roku zmarł w opinii świętości.

Posłuchaj audycji Okno na Kulturę

Redakcja: G. Kasjaniuk

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Łukasz Adamski, okno na kulturę
Selim Chazbijewicz: Napływ imigrantów do Polski grozi rozmyciem tradycji Tatarów Rzeczypospolitej

Łukasz Adamski i Grzegorz Kasjaniuk w kulturalnym programie „Okno na kulturę” rozmawiają o filmach, serialach, muzyce i literaturze. W audycji pojawiają się również goście ze świata...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV