Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Maciej Radkiewicz: Robimy wszystko, żeby Stomil wjechał na tory stabilizacji. Wierzę, że wyjdziemy z kryzysu

Od prawej rzecznik prasowy klubu Aleksander Chodźko i prezes Stomilu Maciej Radkiewicz. Fot. P. Getka

Dziś odwiedziliśmy siedzibę Stomilu Olsztyn na tradycyjnym już śniadaniu medialnym prezesa klubu Macieja Radkiewicza. Pamiętamy ostatnie takie spotkanie – ponad miesiąc temu, kiedy nawet padła kwestia niedokończenia przez Biało-Niebieskich rundy jesiennej. Dziś złych informacji nie było.

Prezes Maciej Radkiewicz mówił:

Dużo się ostatnio mówiło o naszym klubie, może nie zawsze dobrze, bo sytuacja jest trudna, ale nie beznadziejna, o czym wielokrotnie powtarzałem. Nie ukrywam, że robimy wszystko, żeby Stomil wjechał wreszcie na tory stabilizacji. Po wczorajszym spotkaniu w ratuszu z m.in. prezydentem Olsztyna oraz urzędnikami odpowiedzialnymi za sprawy promocji jestem dobrej myśli. Przy okazji dziękuję wszystkim za życzliwość nie tylko Prezydentowi, ale również Wojewodzie oraz Marszałkowi. Widzę tutaj dużą życzliwość oraz zrozumienie dla naszej sytuacji.

00:00 / 00:00

Zapytany o przyszłość w klubie trenera Kamila Kieresia – prezes Maciej Radkiewicz odpowiedział krótko:

Jesteśmy klubem z ogromną tradycją i nie wyobrażam sobie, żeby Pan trener Kamil Kiereś nie mógł liczyć na moje poparcie. Przypomnę, że uratował ligę dla Stomilu oraz miasta. Uważam, że jest bardzo dobrym trenerem. W tej chwili drużyna przechodzi kryzys, ale wiele zespołów miało podobne sytuacje. Wierzę, że my z tego kryzysu wyjdziemy.

00:00 / 00:00

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn, Kamil Kiereś
GKS za mocny dla Stomilu. Coraz gorsza sytuacja olsztynian w ligowej tabeli

- Musimy skończyć z pesymizmem, wyczyścić głowy i zapomnieć o porażkach. Chcemy zagrać dobry mecz i wygrać – zgodnie przekonywali przed meczem z „Gieksą” piłkarze Stomilu....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV