Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Małgorzata Jasińska podsumowała znakomity sezon

Zdjęcie ze strony movistarteam.com.

Podwójna mistrzyni Polski w kolarstwie szosowym i piąta zawodniczka świata Małgorzata Jasińska spotkała się z kibicami w rodzinnym Barczewie.

Sezon 2018 był jak dotąd jej najlepszym w karierze. Kilka tygodni temu zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitala, informując, że przeszła niezbędny zabieg. Nie zdradziła szczegółów, ale zapewniła, że wszystko przebiegło bez problemów, oraz że czuje się dobrze.

00:00 / 00:00

Wracam do zdrowia. Rozpoczęłam treningi i czuję, że mam ochotę na rower. Rok 2018 był najlepszym sezonem jak do tej pory w mojej karierze. Od znajomych słyszę, że widać było moją walkę na trasie podczas Mistrzostw Świata. Dałam z siebie wszystko. Za każdym atakiem próbowałam walczyć o medal.

– podkreśliła Małgorzata Jasińska

Pierwsze starty w tzw. północnych klasykach czekają Małgorzatę Jasińską w marcu, ale przygotowania do nowego sezonu rozpoczyna już w najbliższy weekend we Włoszech, gdzie na co dzień mieszka.

 

Autor: M. Wiśniewska
Redakcja: Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kolarstwo
Małgorzata Jasińska trzynasta w wyścigu Tour of Norway. „Mogło być znacznie lepiej”

Barczewianka Małgorzata Jasińska z grupy Movistar zajęła wysokie - 13 miejsce w kolarskim wyścigu Tour of Norway. Gdyby nie jeden detal, byłoby znacznie lepiej - nie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV