Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Małżeństwo to trwały fundament życia społecznego”. W Olsztynie rozpoczęły się Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny

Kilkaset imprez i wydarzeń, a wszystko podczas 21. Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. W Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie zainaugurowano tegoroczny cykl.

Konferencje, spotkania, warsztaty, zajęcia sportowe, kulturalne i wiele innych. To, co je łączy to rodzina. Organizatorzy  przyznają, że współczesna rodzina przeżywa kryzys i przekonują, że tylko budując prawidłowe relacje można ją wzmocnić. Hasło tegorocznych obchodów dni rodziny w naszym regionie brzmi: „Małżeństwo – dobre relacje- silna rodzina”. Chodzi o trwały fundament z którego należy czerpać. Sprawa nie jest indywidualna, a raczej społeczna, bo tylko zdrowe rodziny tworzą zdrowe społeczeństwo. Temu mają m.in służyć zorganizowane w najbliższym czasie wydarzenia. A obchody Dni Rodziny na Warmii i Mazur potrwają do 14 czerwca.

Dodajmy, że organizatorem tegorocznych Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny jest samorząd województwa i Rada ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego, a Radio Olsztyn patronuje temu wydarzeniu.

Posłuchaj relacji Kingi Grabowskiej

00:00 / 00:00

 

Autor: K. Grabowska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w rodzina, społeczeństwo, małżeństwo
Przeżyli razem ponad 50 lat. Dwanaście małżeństw z Ełku otrzymało medale „Za długoletnie pożycie”

50 i więcej lat przeżyło ze sobą dwanaście małżeństw z Ełku. Małżonkowie otrzymali medale „Za długoletnie pożycie”. Recept na długie, wspólne życie jest wiele. Swoimi podzieliły...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV