Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Mamed Chalidow zapowiedział powrót do MMA! „Wrócę silniejszy i groźniejszy niż kiedykolwiek”

Fot. Piotr Pędziszewski

Zapowiada się wielki powrót do mieszanych sztuk walki! Legenda tej dyscypliny sportu w Polsce – Mamed Chalidow zapowiedział powrót do oktagonu.

Mamed Chalidow wydał w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie, w którym czytamy między innymi, że doping kibiców niósł go przez całą karierę i to dla kibiców wróci tam, gdzie jest jego miejsce – czyli do klatki MMA.

Czeczen z polskim paszportem odniósł się także do ostatniego zatrzymania przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych w związku z paserstwem luksusowych samochodów. Według zawodnika była to wielka pomyłka. Jak podkreślał, wróci do MMA silniejszy i groźniejszy niż kiedykolwiek. Fani olsztyńskiego wojownika z pewnością zacierają już ręce i czekają na ogłoszenie jego rywala.

Mamed Chalidow karierę w MMA rozpoczął na mniejszych galach na Litwie, ale dużą rozpoznawalność zapewniły mu dopiero występy w Polsce. Od 1997 roku mieszka w Olsztynie.

Posłuchaj relacji Piotra Świniarskiego

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w MMA, Powrót
Polscy żołnierze wrócili z misji NATO. Trzon kontyngentu stanowili wojskowi z Giżycka

Z Łotwy wrócili żołnierze IV zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego będącego częścią Wielonarodowej Batalionowej Grupy Bojowej NATO. Zostali powitani na placu apelowym 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV