Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Marcin Możdżonek poszukiwał następców

To był wyjątkowy dzień dla 130 dzieci, które zdecydowały się wziąć udział w wyjątkowym treningu siatkarskim w Ostródzie.

W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w rolę trenera najmłodszych adeptów tej dyscypliny sportu wcielił się… sam kapitan reprezentacji Polski – Marcin Możdżonek. Jak na profesjonalny trening przystało, zajęcia rozpoczęły się od truchtu wokół sali oraz rozciągnięcia wszystkich partii ciała.

Później przyszedł czas na poznanie wszystkich elementów siatkarskiego rzemiosła. Mało kto wie, że Marcin Możdżonek w 2006 roku, w tej samej hali… zadebiutował w pierwszej reprezentacji Polski! Taką szansę dał mu ówczesny selekcjoner – Raul Lozano w meczu z Egiptem podczas 4 Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

Przed pierwszym tegorocznym Treningiem Siatkarskim z Marcinem Możdżonkiem główny szkoleniowiec przyznał, że denerwował się przed spotkaniem z dziećmi.

00:00 / 00:00

Marcin Możdżonek nie trenował z dziećmi sam. Pomagał mu gość specjalny – Andrzej Wrona – środkowy reprezentacji Polski oraz PGE Skry Bełchatów.

00:00 / 00:00

Michał Kucharski – prezes Fundacji Citius Altius Fortius, organizującej „Treningi Siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem” nie ukrywa, że tradycja przedsięwzięcia została podtrzymana – impreza startuje na Warmii i Mazurach.

00:00 / 00:00

Po prawie 3-godzinnych zajęciach, Marcin Możdżonek i Andrzej Wrona cierpliwie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć z uczestnikami treningu siatkarskiego. (mświn/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, trening, Marcin Możdżonek, Michał Kucharski
18 piłkarek wylało pierwsze poty

Na obiektach sportowych w elbląskim miasteczku szkolnym przy ul. Saperów, po sezonie urlopowym na pierwszym treningu spotkało się 18 piłkarek ręcznych Startu. Zaczęło się od ważenia...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV