Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Marka ubraniowa, Galindia i Grzech Piotrowski wśród ośmiu zdobywców certyfikatu Produkt Warmia Mazury

Certyfikat odbiera firma Krakowiński. Fot. A.Piedziewicz

Marszałek  wręczył certyfikaty Produkt Warmia Mazury. Ośmioro laureatów otrzymało je w kategoriach Produkt, Wydarzenie i Usługa.

Certyfikaty mają promować najciekawsze projekty powstające w naszym regionie- zarówno biznesowe, jak i społeczne, czy kulturalne.

W tym roku w kategorii Produkt wyróżniono firmę Krakowiński, produkującą odzież pod marką Lake, inspirowaną i tworzoną w regionie. W tej kategorii nagrodzono także Garncarnię Marty Florkowskiej.

W kategorii Wydarzenie laureatami zostali Grzech Piotrowski, twórca World Orchestra, oraz Fundacja im. Michała Oczapowskiego.

Natomiast w kategorii Usługa certyfikat Produkt Warmia Mazury otrzymali Hotel Robert’s Port w Mikołajkach, Galindia – Mazurski Eden, Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych i Profilaktyk Zdrowia „Jesteśmy Razem” oraz Błazen Jajosz.

Certyfikaty Produkt Warmia Mazury przyznano po raz 9.

Autor: Andrzej Piedziewicz
Redakcja: A.Socha

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dziś w Lubawie prapremiera filmu o ostatnich latach życia Kopernika

"Tajemnice De Revolutionibus" – fabularyzowany dokument filmowy wyprodukowany przez Fundację Nicolaus Copernicus z Truszczyn zostanie pokazany  o godz 18 w lubawskim kinie „Pokój”  Film opowiada historię...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV