Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Meblarze ulegli w Gdańska 22:17

fot. www.ksmeblewojcikelblag.pl

Meble Wójcik Elbląg nadal bez punktów w superlidze. W piątek o 18 elblążanie zmierzyli się z doskonale znanym im rywalem – Wybrzeżem Gdańsk i przegrali 22:17.

Prowadzili przez całą pierwszą połowę meczu, ale po zmianie stron to rywale zaczęli dominować na boisku i ostatecznie Meblarze przegrali 17:22 (10:8). Zespół z Elbląga nadal pozostaje bez punktu w superlidze.

Meble Wójcik: Ram, Dudek, Fiodor — Malczewski 1, Dorsz, Paweł Adamczak 1, Janiszewski 1, Szopa 5, Nowakowski, Olszewski, Piotr Adamczak 3, Kupiec 2, Żółtak 2, Moryń 1, Tórz 1.

Najwięcej dla Wybrzeża: Prymlewicz 6, Rogulski 5.

– Jedziemy do przeciwnika, który jest w naszym zasięgu, liczę na przełamanie – zapowiadał trener meblarzy Jacek Będzikowski.

Dodajmy, że zawodnicy z Elbląga wystąpili niemal w pełnym składzie. Po wyleczeniu kontuzji na parkiet wrócili bracia Piotr i Paweł Adamczakowie. Jak wiemy, do końca sezonu nie zagra Kamil Netz, ale na rundę rewanżową ma wrócić Damian Malandy. Optymistycznie do meczu podchodził szkoleniowiec elblążan, który wierzy w zwycięstwo.

– W okresie przygotowawczym graliśmy z nimi i wyglądało to całkiem nieźle. Wybrzeże jest na fali wznoszącej bo udało im się wygrać trzy spotkania i mają już punkty. My jesteśmy w gorszej sytuacji, ale wieżę, że w piątek będziemy się cieszyć. To tylko kwestia czasu kiedy zaczniemy zdobywać punkty bo nie gramy źle – podkreślił Będzikowski.

 

(mstan/ls/as)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Piłka ręczna, Meble Wójcik Elbląg
I liga piłki ręcznej: Warmia lepsza od Sokoła

Kolejny mecz Warmii Olsztyn w I lidze piłkarzy ręcznych był pełen emocji. W starciu z Sokołem Kościerzyna nie zabrakło niewykorzystanych karnych, czerwonych kartek i nagłych zwrotów...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV