DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Meble Wójcik Elbląg wygrywają po wyrównanym meczu

Po serii porażek w ostatnim meczu rozgrywek I ligi piłki ręcznej mężczyzn Wójcik Meble Elbląg wreszcie zwyciężyły, ale po bardzo ciężkiej walce.

Przeciwnikiem elblążan był zespół dużo wyżej notowany w tabeli – SPR GKS Żukowo. Do przerwy goście prowadzili zdecydowanie 14:10. Na drugą połowę gospodarze wyszli odmienieni. Po 5 minutach był już remis – po 14, a na 7 minut przed końcem meblarze prowadzili nawet 25 do 21. Ostatecznie gospodarze wygrali 28 do 27. Skrzydłowy elbląskiej ekipy – Adam Nowakowski przyznał, że pierwsza połowa meczu im nie wyszła.

00:00 / 00:00

Teraz w rozgrywkach nastąpi przerwa. Zespół zasilił grający dotychczas w Kwidzynie Łukasz Cieślak, wrócą trzej kontuzjowani zawodnicy i na wiosnę Wójcik Meble chcą walczyć o zdecydowaną poprawę pozycji w tabeli.

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Meble Wójcik Elbląg
Szczypiorniści Mebli Wójcik Elbląg pokonali Warmię Energę Olsztyn w finale wojewódzkiego Pucharu Polski

Piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg wygrali z Warmią Energą Olsztyn 27:25 (14:10) w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Meblarze prowadzili przez całe spotkanie, jednak olsztynianie ambitnie gonili...