Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Mecz ważny… jak każdy inny. Stomil Olsztyn zagra z Chrobrym Głogów

Fot. A. Szczepański

Przed piłkarzami olsztyńskiego Stomilu mecz o tak zwane 6 punktów. Olsztynianie podejmą sąsiada z tabeli – zespół Chrobrego Głogów.

Obie drużyny mają po 30 punktów i obie walczą o uniknięcie degradacji. Szymon Sobczak – najskuteczniejszy strzelec Stomilu w tym roku – zapowiada, że będzie to mecz, jak każdy inny, czyli… niezwykle ważny:

Moim zdaniem nie ma meczów o 6 punktów. Każde kolejne spotkanie jest dla nas bardzo istotne. Bardzo wierzę w to, że pokażemy, że na własnym boisku dobrze sobie radzimy i interesuje nas tylko komplet punktów. Każdy mecz jest inny i tutaj zarówno my, jak i przeciwnik będziemy robić wszystko, żeby zainkasować komplet punktów. Będziemy do tego spotkania bardzo dobrze przygotowani, gramy u siebie, czujemy się mocni. W Głogowie mam kilku znajomych, ale na boisku nie ma sentymentów. Na pewno to spotkanie będzie specyficzne, bo wszystkie drużyny, które do nas przyjeżdżają, już nie za bardzo chcą się otwierać. Każdy przeciwnik, który do nas przyjeżdża, liczy się z nami. To już inny etap sezonu. Wcześniej byliśmy pewną niewiadomą. My z kolei znamy swoją wartość i musimy to potwierdzić na boisku.

Mecz Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów rozpocznie się o 19:45.

 

Posłuchaj rozmowy z Szymonem Sobczakiem

00:00 / 00:00

 

Autor: M.Świniarski
Redakcja: K. Ośko

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn, Chrobry Głogów
Po porażce z Siarką elbląska Olimpia jest na ostatnim miejscu przed strefą spadkową

W zaległym, drugoligowym meczu, elbląska Olimpia przegrała na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 0:1. Elblążanie zajmują najniższe - 14. miejsce nad strefą spadkową. Siarka Tarnobrzeg - Olimpia...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV