DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro

Medale dla taekwondzistów z Warmii i Mazur

Zawodnicy taekwondo

W Kętrzynie zakończyły się dwudniowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim – są medale dla klubów z Warmii i Mazur!

Stolicę regionu reprezentował m.in. Start Olsztyn. – Zdobyliśmy cztery krążki (2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy), w tym dwa razy na najwyższym stopniu podium stanęły kobiety – mówi Marcin Chorzelewski, trener Startu Olsztyn: – Justyna Pałaszewska obroniła tytuł mistrza Polski w kategorii do 54 kg i po raz drugi zdobyła złoty medal, Magdalena Obrębska zmierzyła się w finale z olsztynianką, medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Europy, obroniła tytuł i zdobyła złoty medal.

00:00 / 00:00

(kpias/as)

Przeczytaj poprzedni wpis:
Znaleziono ciało poszukiwanej kobiety

W pobliżu Nidzicy znaleziono ciało 83-letniej Krystyny Krajewskiej. Kobiety poszukiwano od dwóch dni. Martwą mieszkankę Nidzicy znalazł mieszkaniec pobliskich Waszulek. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem...