DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Mega sensacja w Łodzi! Finishparkiet Drwęca wygrał z Widzewem!

W trzeciej lidze – mega sensacja w Łodzi! Widzew przegrał pierwszy raz u siebie i to z Finishparkietem Drwęcą NML 0:1.

Bezcennego gola zdobył w 36 minucie Michał Miller, a 2 minuty później karnego nie wykorzystał Grzegorz Domżalski. Mimo to, nowomieszczanie nadal prowadzą w tabeli i liczą na awans – mówi trener Drwęcy – Sławomir Majak.

Zagraliśmy dobre spotkanie, zrealizowaliśmy plan w 100 procentach, gdyby wykorzystał rzut karny Grzegorza Domżalskiego, byłoby 2:0 dla nas, ale nie tacy piłkarze jak Grzegorz nie strzelali, do tej pory był pewniakiem. Zespół Widzewa nie oddał ani jednego celnego strzału