Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
IMIENINY: Amandy, Jana, Juliana
EUR: 4.3022 CHF: 3.6956
USD: 3.6686 GBP: 4.9061
Logowanie
 

Menedżer Rafała Kujawy: Nie zamykamy się na Stomil

Rafał Kujawa – jeszcze w barwach Stomilu Olsztyn. Fot. Katarzyna Piasecka (archiwum)

Najskuteczniejszy piłkarz I-ligowego Stomilu Olsztyn z poprzedniego sezonu – Rafał Kujawa (9 bramek) nie wyklucza podpisania nowego kontraktu. – Ma jednak pewne warunki – mówi Polskiemu Radiu Olsztyn menedżer zawodnika.

Prezes Stomilu Mariusz Borkowski tak, jak obiecał, zaoferował Rafałowi nowy kontrakt – relacjonuje Artur Wolski. – Klub ma jednak wobec niego zaległości za półtora roku. Chodzi o dodatkowe bonusy należne zawodnikowi. Prezes zaproponował rozłożenie spłat na raty, na co Rafał się nie zgodził – dodał menedżer.

Artur Wolski odniósł się również do pogłosek związanych ze zmianą klubu przez Rafała Kujawę.

Sytuacja jest dynamiczna. Rafał nie zamyka się na Stomil, a od ŁKS-u Łódź jest obecnie dalej, niż bliżej. Cały czas pojawiają się jednak pytania z innych klubów.

Posłuchaj całej rozmowy z Arturem Wolskim

00:00 / 00:00

Rafał Kujawa obecnie wraca do zdrowia po kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie, jakiej nabawił się w poprzednim sezonie. Jego menedżer zaznaczył również, że zawodnik z własnych pieniędzy musiał sfinansować operację. Do treningów będzie mógł wrócić z początkiem października.


M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn, Rafał Kujawa
Wysokie zwycięstwo Sokoła, kolejna porażka GKS-u. Za nami 7. kolejka III ligi

W 7. kolejce piłkarskiej III ligi bramek nie brakowało, a prawie wszystkie zespoły z Warmii i Mazur zainkasowały komplet punktów. Z tego grona wyłamał się GKS...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV