Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Mężczyzna znęcał się nad rodziną. Obezwładniła go policjantka wracająca ze służby

Olsztyńska policjantka wracając po służbie do domu trafiła na awanturę u sąsiadów.

– Funkcjonariuszka zauważyła na klatce schodowej roztrzęsioną dziewczynkę, która płacząc powiedziała, że tata bije mamę – mówił mł. aspirant z komendy miejskiej Rafał Prokopczyk.

Policjantka zawiadomiła oficera dyżurnego i słysząc krzyki weszła do mieszkania. Zobaczyła tam mężczyznę, który szarpał i wyzywał swoją żonę w obecności trójki dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Jej słowna perswazja poskutkowała tylko na moment.

Mężczyzna po chwili wpadł w szał i policjantka musiała użyć siły fizycznej. Doszło do poważnej szarpaniny, ranne zostały obie kobiety

– relacjonował Rafał Prokopczyk.

Policjantka upadła, ale po chwili doszła do siebie i obezwładniła agresora, w tym momencie przejął go patrol policji. Mężczyzna został osadzony w areszcie. Okazało się, że już wcześniej dopuszczał się przemocy. Tym razem żona złożyła zawiadomienie na policję i na tej podstawie agresor usłyszał trzy zarzuty: znęcania się nad rodziną, stosowania gróźb karalnych oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego.

 

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, przemoc, awantura, rodzina, policjantka
Nie miał gdzie spać, bo pokłócił się z żoną. Policja zatrzymała pijanego włamywacza

Włamał się do cudzego domu, bo szukał noclegu, po kłótni z żoną. Do węgorzewskiej komendy zgłosiła się kobieta. Do jej niezamieszkałego budynku wdarł się obcy mężczyzna....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV