Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Michał Wypij: Olsztyn ma szansę stać się miastem bez korków

Fot. D. Grzymska

Olsztyn – miastem bez korków – obiecywał na konferencji prasowej Michał Wypij. Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Olsztyna przytoczył konkretne rozwiązania, dotyczące osiedli Likus, Gutkowa i Redykajn.

Deklarował również wybudowanie ul. Nowobałtyckiej oraz wykorzystanie istniejącej ul. Wąwozowej i połączenie z ul. Leśną – podniesienie jej rangi i remont drogi.

00:00 / 00:00

Drugi temat, który poruszył Michał Wypij to zdrowe powietrze. Kandydat na prezydenta zapowiadał wykorzystanie projektów rządowych takich jak: „Czyste powietrze”, oraz szukanie wszelkich programów samorządowych do tego, by wymienić tzw. kopciuchy i tym samym wpłynąć znacząco na poprawę czystości powietrza w tej części miasta.

00:00 / 00:00

Michał Wypij pochwalił też plan utworzenia w jednej ze szkół branżowych, mieszczącej się przy ul. Bałtyckiej, specjalnej klasy techników z umiejętnością obsługi specjalistycznego sprzętu medycznego.

 

Autor: D. Grzymska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w korki, wybory samorządowe, Michał Wypij, czyste powietrze
Co łączy miasteczko ruchu drogowego i klub Amazonek? Działacze komitetu Wspólny Olsztyn przypomnieli niespełnione obietnice władz miejskich

Tajemnicza mapa była tematem konferencji prasowej komitetu wyborczego wyborców Wspólny Olsztyn. Zaznaczono na niej miejsca, których nie ma. Jak wyjaśniał Mirosław Arczak, kandydujący do olsztyńskiej rady...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV