Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Miedź Legnica kolejnym rywalem Stomilu. Relacje na antenie Radia Olsztyn

Fot. A.Szczepański

W sobotę, 11 lipca o godz. 17.40 Stomil Olsztyn rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Warmii będzie Miedź Legnica. Relacje z meczu na antenie Radia Olsztyn.

W związku z pandemią koronawirusa, na trybunach stadionu przy al. Piłsudskiego będzie mogła zasiąść ograniczona liczba fanów. Pierwszeństwo wejścia na stadion będą mieli posiadacze karnetów (sponsorski, normalny, ulgowy, szkolny, opiekun, dziecko). Każda osoba posiadająca ważny karnet, na sezon 2019/2020, będzie mogła pobrać jeden bezpłatny bilet. Jeżeli osoby posiadające karnet nie odbiorą wszystkich dostępnych biletów, to trafią one do ogólnej puli sprzedaży.

Ze względu na wytyczne i reżim sanitarny, miejsca wyznaczone na karnetach, mogą nie pokrywać się z miejscami na obiekcie. Żeby jeszcze więcej kibiców mogło dopingować drużynę z trybun, ponownie udostępnione zostaną miejsca w sektorze V.

Po 30. kolejkach Stomil z dorobkiem 39. punktów zajmuje 11 miejsce w tabeli. Goście z Legnicy mają 5 punktów więcej i zajmują 5 lokatę w Fortuna 1 Lidze.

Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w piłka nożna, Stomil
Porażka Stomilu Olsztyn w Niecieczy. Biało-niebiescy coraz bliżej strefy spadkowej

Stomil Olsztyn przegrał na wyjeździe z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 0:2 w 30. kolejce Fortuna 1 Lidze. Porażka sprawiła, że zawodnicy ze stolicy Warmii i Mazur mają...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV