Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
IMIENINY: Aleksego, Bogdana, Martyny
EUR: 4.3076 CHF: 3.6816
USD: 3.6828 GBP: 4.8811
Logowanie
 

Miedziowe lanie Kram Startu Elbląg

Justynie Stelinie ciężko było skomentować piątkową porażkę. Fot.: archiwum

Miał być hit kolejki, a skończyło się miedzianym laniem w Lubinie. Szczypiornistki Kram Startu Elbląg przegrały z miejscowym Metraco Zagłębiem aż 24:35 (11:17).

Miedziowe dominowały praktycznie przez cały mecz, a jedynym jasnym punktem w drużynie z Elbląga była Katarzyna Kozimur , która rzuciła pięć bramek. – To solidny zespół, mający mistrzowskie aspiracje, a u nas jest sporo młodych dziewczyn – mówiła Radiu Olsztyn II trener Kram Startu, Justyna Stelina. Była zawodniczka elbląskiego klubu nie ukrywała, że słabszy mecz zagrała też dotąd najskuteczniejsza w zespole z Żuław Sylwia Lisewska. – Nie wiem, dlaczego tak się stało. Sylwia nie grała dziś swojej piłki ręcznej i została zmieniona – dodała Justyna Stelina.

Posłuchaj komentarza Justyny Steliny.

00:00 / 00:00

Skład Kram Startu: Powaga, Szywerska – Balsam, Choromańska, Świerczek(2), Waga(1), Jędrzejczyk(2), Dorsz(1), Kwiecińska(3), Kozimur(5), Szynkaruk, Gerej(1), Lisewska(1), Stokłosa(2), Świerżewska(3), Jaszczuk(3)

Kolejny mecz Kram Start zagra w Elblągu z MKS Perłą Lublin (14.10), która będzie z pewnością żądna rewanżu za przegraną rywalizację w zeszłym sezonie o III miejsce.

M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Justyna Stelina, KRAM Start Elbląg
Trzy punkty pozostają w Elblągu. Szczypiornistki z Kram Startu wygrały

KRAM Start pokonał z KPR Jelenia Góra. Po bardzo słabym meczu elbląskie szczypiornistki wymęczyły zwycięstwo 28:25.  Druga trener Justyna Stelina chwaliła zespół KPR i próbowała usprawiedliwiać...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV