Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Mistrz świata wzmocnił Indykpol AZS Olsztyn

Grający na pozycji atakującego Damian Schulz przez najbliższe dwa sezony ekstraklasy siatkarzy będzie bronił barw Indykpolu AZS Olsztyn – poinformował w środę klub zw stolicy Warmii i Mazur.

30-letni Schulz grał przez dwa poprzednie sezony w Asseco Resovii Rzeszów. W środę Indykpol AZS poinformował na Twitterze, że nowy atakujący zespołu jest już w Olsztynie.

Klub zamieścił też krótki filmik z wypowiedzią zawodnika, który potwierdza, że przez najbliższe dwa lata będzie występował w biało-zielonych barwach, z czego – jak dodaje – jest bardzo szczęśliwy.

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie od 12 września do hali Urania. Myślę, że razem możemy zrobić naprawdę fajny wynik i osiągnąć coś ciekawego

– zwraca się do kibiców.

Shulz był mistrzem świata w 2018 roku i dwukrotnym zdobywcą Pucharu Polski. W ekstraklasie siatkarzy rozegrał dotychczas 169 spotkań, w których zdobył 1971 punktów.

 

Autor: Marcin Boguszewski (PAP)
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn, video
Warty ponad 5 milionów nielegalny tytoń w Warmińsko-Mazurskiem i na Mazowszu. „To była akcja olsztyńskiej KAS i policji”

Ponad 10 ton suszu tytoniowego o wartości ponad 5 milionów złotych zajęli pod koniec maja funkcjonariusze olsztyńskiej Krajowej Administracji Skarbowej oraz policji. Jak poinformowała rzeczniczka prasowa...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV