Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Mistrzowie siatkówki na WiM

Do niedzieli Stare Jabłonki będą stolicą siatkówki plażowej. Mecze rozgrywane są już od rana, a wieczorem na boiskach przy jeziorze Szeląg Mały odbędzie się oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw Świata.

Nie zabraknie między innymi obrońców tytułu – Brazylijczyków Emanuela Rego i Alisona Ceruttiego oraz najlepszych polskich par.

Jeden z czołowych siatkarzy plażowych w naszym kraju Michał Kądzioła jeszcze nie może uwierzyć, że w Starych Jabłonkach odbywają się Mistrzostwa Świata:

00:00 / 00:00

Przyjdzie czas na myślenie o zbliżających się zawodach – mówi z kolei świeżo upieczony Mistrz Świata Piotr Kantor:

00:00 / 00:00

Mistrzostwa Świata w Starych Jabłonkach są jedną z najważniejszych imprez sportowych Warmii i Mazur. To nie tylko olbrzymie wyzwanie dla organizatorów, ale również policji. Aby każdy kibic czuł się bezpiecznie i mógł się zwrócić do funkcjonariuszy osobiście, otwarty został tymczasowy posterunek policji w centrum Starych Jabłonek – informuje posterunkowa Izabela Niedźwiedzka-Pardela z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie:

Posterunek został też wyposażony w alkomat, którym można przebadać się przed wyjazdem z mistrzostw. Policjanci apelują do kierowców, którzy nie są zainteresowani kibicowaniem, aby unikali przez najbliższy tydzień podróżowania krajową 16, między Olsztynem a Ostródą, i korzystali z objazdów np. przez Łuktę, albo Olsztynek. (mpswin/bsc)

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, siatkówka plażowa
Podsumowanie siatkarskiego sezonu w elbląskim Orle

W jednej z elbląskich kawiarni oficjalnie i towarzysko zakończono II ligowy sezon siatkarek drużyny E. Leclerc Orzeł. Była okazja do podziękowań za wysoką, czwartą lokatę zespołu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV