Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Młodzi piłkarze rywalizują w Bartoszycach i Ostródzie

Piłka nożna. Fot. pixabay.com

W Bartoszycach rozpoczął się międzynarodowy turniej piłkarski o puchar prezesa Legii Warszawa. Mecze odbędą się na boiskach przy szkole na ulicy Bema.

W grupie A zagrają 10-letni piłkarze: Victorii Bartoszyce, Widzewa Łódź, Legii Warszawa, Olimpii Gwardiejsk z Rosji, Korony Kielce, Kosy Konstancin, AFA Olaine z Łotwy oraz STF Champion. Grupę B tworzą natomiast: Juventus Academy, AMP Gool, FK Siauliai z Litwy, Legia-Bart Bartoszyce, Wisła Płock, Chojniczanka Chojnice, Górnik Zabrze i Kovel Wołyń z Ukrainy. Międzynarodowy turniej Legia Bart odbywa się w Bartoszycach po raz 9.

Natomiast po raz 5 w Ostródzie w szranki staną 12-letni piłkarze. Również dziś rozpoczyna się tam Międzynarodowy Turniej Ostróda Cup. Zagrają zawodnicy z zespołów: Liverpool, West Bromwich Albion, Karpaty Lwów, Bukowyna Czerowcy, Zagłębie Lubin, Jagiellonia Białystok, Wisła Płock, Znicz Purszków, Drukarz Warszawa, Semp Warszawa, Kosa Konstancin, Wrocław Academy, Sokół Ostróda, Akademia Piłkarska Ostróda, Lechia Gdańsk i Pruszcz Gdański.

 

Autor/redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Minister rolnictwa o Wspólnej Polityce Rolnej: przed dalszymi negocjacjami Polska nie jest w najgorszej sytuacji

O 1 procent mają się zmniejszyć dopłaty bezpośrednie dla polskich rolników, liczone w cenach bieżących. Zmniejszenie o 5 procent środków na Wspólną Politykę Rolną w ramach...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV