Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Morderstwo w Brzydowie koło Ostródy. Nie żyje jedna z dwóch kobiet zaatakowanych nożem i młotkiem. Zabójca był pijany

28-letni mężczyzna zaatakował młotkiem i nożem dwie kobiety: matkę i córkę. Starsza z nich zmarła na skutek odniesionych ran. Śledczy nie podają, jakie były motywy zabójstwa.

Jak poinformowała rzecznik ostródzkiej policji mł. asp. Anna Balińska, dziś rano 28-letni mężczyzna, mieszkaniec jednej z podostródzkich miejscowości zaatakował 43-latkę i jej 20-letnią córkę. Kobiety zostały napadnięte w swoim domu w Brzydowie koło Ostródy. Starsza kobieta zmarła, jej 20-letnia córka, z ranami kłutymi klatki piersiowej i uda została przetransportowana helikopterem do szpitala.

Policja zatrzymała napastnika, który trzeźwieje w areszcie. Badanie wykazało, że ma 2,5 promila alkoholu. Jak podała policja, na razie nie wiadomo, jakie były motywy zbrodni. Przebieg zdarzenia zrelacjonowała córka, która obecnie jest pod opieką lekarzy.

 

Autor: PAP
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Ostróda, morderstwo, zabójstwo, uwaga, pilne
Zakończył się proces odwoławczy Hindusa oskarżonego o podwójne zabójstwo. Wyrok za tydzień

Przed Sądem Apelacyjnym w Białymstoku zakończył się proces odwoławczy Hindusa, oskarżonego o podwójne zabójstwo i usiłowanie zabójstwa trzeciej osoby. Publikację orzeczenia sąd odroczył do 12 marca....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV