Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Motocrossowcy już szlifują formę

Motocrossowcy z Warmii i Mazur szlifują formę przed zbliżającym się sezonem. Na stronie Motoklubu Olsztyn opublikowano już oficjalny kalendarz cyklu motorowego.

I tak – 27 i 28 maja na torze w stolicy Warmii i Mazur odbędzie się druga runda Mistrzostw Polski w motocrossie. Pierwsze starty przewidziane są natomiast w kwietniu, ale już teraz zawodnicy i ich trenerzy myślą o jak najlepszym rozpoczęciu sezonu.

W tym sezonie na pewno nie zaskoczą nas kwestie techniczne, takie jak zmiany w regulaminie – wyjaśnia Marcin Szanter z zarządu okręgowego Polskiego Związku Motorowego, przewodniczący komisji motocyklowej.

My, jako zawodnicy zawsze przygotowujemy się do zawodów. To jest kwestia wydolności fizycznej, umiejętności, techniki jazdy. Kwestie regulaminowe też trzeba znać i przed sezonem taki blok szkoleniowy zapewniamy zawodnikom

– powiedział Marcin Szanter.

A najważniejsze w zbliżającym się sezonie, jak zawsze,  będzie wygrywanie zawodów.

Posłuchaj rozmowy z Marcinem Szanterem.

00:00 / 00:00

 

(kpias/as)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w motocross
Motocrossowcy podsumowali 2016 rok

Działacze, zawodnicy i przedstawiciele klubów zrzeszonych w olsztyńskim zarządzie okręgowym Polskiego Związku Motorowego podsumowali poprzedni sezon. Doceniono sportowe osiągnięcia ponad stu zawodników. - Ten rok był...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV