Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Motocyklista zderzył się z sarną na drodze pod Giżyckiem. Zginął na miejscu

Fot. Policja

Na drodze pod Giżyckiem, między miejscowościami Pieczonki i Sulimy, zginął 32-letni motocyklista, który zderzył się z sarną, stracił panowanie nad motorem, a potem uderzył w drzewo – poinformowała policja.

Oficer prasowa policji w Giżycku Iwona Chruścińska powiedziała, że młody mężczyzna zginął na prostym odcinku drogi. – Jezdnia na tym odcinku ma dobrą nawierzchnię, tyle, że przy drodze rosną drzewa – powiedziała policjantka. Dodała, że na skutek zderzenia z sarną młody mężczyzna stracił panowanie nad motorem i po 50 metrach uderzył w rosnące przy drodze drzewo.Motocyklista zginął na miejscu. Miał 32 lata i mieszkał w Giżycku.

Chruścicka przypomniała, że kilka miesięcy temu na podobnej drodze także zginął motocyklista, który uderzy w drzewo. – Przydrożne drzewa nie wybaczają motocyklistom – podkreśliła policjantka.

Fot. Policja

Fot. Policja

Autor: PAP
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, motocyklista
Trzy dni, sześć ofiar śmiertelnych. Tragiczny weekend na drogach Warmii i Mazur

Przez ostatnie trzy dni, w wypadkach zginęło sześć osób. O szczegółach opowiedział sierżant sztabowy Tomasz Markowski z warmińsko - mazurskiej policji. W piątek w odstępie dwóch...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV