Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Mowy końcowe w procesie potrójnej dzieciobójczyni

Przed elbląskim Sądem Okręgowym kończy się proces Lucyny D. z Lubawy oskarżonej o zabójstwo swoich trzech nowo narodzonych synów.

Dziś mowy końcowe prokuratora i obrońcy oskarżonej, ale nie wiadomo czy zapadnie wyrok. Proces toczy się za zamkniętymi drzwiami ze względy na dobro czwórki dzieci oskarżonej.

Przypomnijmy, ciała noworodków rok temu znalazła policja w domowej zamrażarce rodziny D. w Lubawie. Dzieci zostały uduszone, ich matka przyznała się, ale do nieumyślnego popełnienia tego czynu. – Prokuratura w akcie oskarżenia podtrzymała zarzuty – przypomina Marzena Czyżyk z Prokuratury Rejonowej w Elblągu:

00:00 / 00:00

Proces Lucyny D. zaczął się w maju. Już na pierwszym posiedzeniu sądu rodzina oskarżonej skorzystała z prawa do nieskładania zeznań. Wyłączona została wówczas także jawność postępowania, rozprawy obywały się bez udziału widzów i mediów. (mstan/as)

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Owoce i warzywa trafią do szkół

466 szkół z Warmii i Mazur zgłosiło się do programu "Owoce i warzywa w szkole". To 87 procent wszystkich podstawówek w województwie. Bezpłatne owoce i warzywa...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV