Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Muniek Staszczyk o Bogu, o walce z nałogami i o showbiznesie

Muniek Staszczyk z Łukaszem Adamskim

Łukasz Adamski i Grzegorz Kasjaniuk w kulturalnym programie „Okno na kulturę” rozmawiają o filmach, serialach, muzyce i literaturze. W audycji pojawiają się również goście ze świata kultury. W tej gościem był Muniek Staszczyk.

Popularny muzyk mówi o sobie, małżeństwie, rodzinie, o Bogu, uzależnieniach, showbiznesie i końcu działalności legendarnej grupy.

Posłuchaj rozmowy z Muńkiem Staszczykiem.

00:00 / 00:00

Muniek Staszczyk – polski muzyk, współzałożyciel, lider, wokalista, autor tekstów, w początkowym okresie także basista zespołu T.Love. Współpracował z wieloma artystami i zespołami, jak Maanam, Kasia Nosowska, Pidżama Porno, Zipera, Habakuk. Ma na koncie również projekt Szwagierkolaska, który wydał album „Luksus” z piosenkami do tekstów Stanisława Grzesiuka.

W 2010 roku zadebiutował jako solista albumem „Muniek”, powstałym we współpracy z Janem Benedkiem, byłym gitarzystą T.Love. Ma na koncie kilkanaście albumów nagranych z T.Love, które odniosły komercyjny sukces. Wylansował z zespołem wiele przebojów, m.in. „King”, „Stokrotka”, „Stany”, „Wychowanie”, „Chłopaki nie płaczą”, „Warszawa”. Jest autorem książki „Dzieci rewolucji” oraz tomiku poezji „Ganja”.
Został ambasadorem zorganizowanych w Krakowie Światowych Dni Młodzieży 2016.

Autor: ŁAdamski/GKasjaniuk
Redakcja: ASocha

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w uwaga
Jedna osoba zginęła, trzy zostały ranne na trasie Ruciane Nida – Pisz

Kilka godzin trwały utrudnienia po śmiertelnym wypadku na drodze krajowej numer 58. Rano na trasie od Rucianego Nidy do Pisza, w miejscowości Szeroki Bór, zderzyły się...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV