Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Norbert NORBI Dudziuk

0fed265b.jpeg

Znany w kręgach olsztyńskiej bohemy jako „Norbi”. Został podkupiony w 1995 roku od konkurencyjnej rozgłośni przez Piotra Bałtroczyka za dwa miliony cruzeiros. Na co dzień specjalizuje się w spaniu, w pracy jednak preferuje drzemki. To podczas pracy w Radiu Olsztyn zaśpiewał i wydał swoje największe przeboje.

Za twórczość, nie tylko muzyczną od najmłodszych lat sypał się na niego deszcz nagród. Już w 1978 roku stanął przed szansą otrzymania Oscara za rolę Dziada w przedszkolnym przedstawieniu. Skończyło się na wyróżnieniach i tygodniowym urlopie. Dawno temu grał na skrzypcach jednak po interwencjach członków Towarzystwa Opieki Nad Skrzywdzonymi Instrumentami zaprzestał tego procederu.

Dziś jego hobby to konsole do gier i słuchanie muzyki. Ten miły i wiecznie uśmiechnięty chłopak mieszka w Olsztynie i jak podkreśla nigdy nie opuści swojego ulubionego miasta.

E-mail: norbert_dudziuk@ro.com.pl

 

Prowadzi audycje

Według Norbiego

Gramy tylko po polsku! Nowe i stare. Znane i te jeszcze nieodkryte kawałki. Selekcję przeprowadza dobrze znany nie tylko z naszej anteny Norbi. Macie ochotę spędzić godzinę z charyzmatycznym prowadzącym i dowiedzieć się, co dzieje się na polskiej scenie muzycznej? Zapraszamy w każdą sobotę od 21.15 do 22:00!

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV