Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: -1 °C pogoda jutro
IMIENINY: Erwiny, Henryka, Mariusza
EUR: 4.1663 CHF: 3.5471
USD: 3.4108 GBP: 4.7216
Logowanie
 

Beata Gajlewska

1f5f021d.jpeg

W Radiu Olsztyn pracuje od roku 1991. Od początku związana jest z redakcją wiadomości. Pracę przy redagowaniu i prezentowaniu serwisów najbardziej lubi wtedy gdy się wyśpi! Do Radia Olsztyn trafiła przez czysty przypadek – z konkursu. Chciała pracować w prasie, ale… stało się inaczej.

Lubi wszystko co związane z kulturą Dalekiego Wschodu. W wolnych chwilach słucha m.in.: Collinsa, Chaka Khan, Vollenweidera, starego dobrego Chicago i wszystkiego co związane z soulem, ale nie brzydzi się np. Metallicą. Chciałaby wyjechać… w góry. Kocha je i zawsze za nimi tęskni. Bardzo chciałaby jeszcze kiedyś nauczyć się jeździć szybkim motocyklem i wziąć udział w rajdzie samochodowym, ale podejrzewa, że auto po takim rajdzie nie nadawałoby się już do niczego /nawet do kasacji/.

Skończyła nauki filozoficzno-społeczne na WSP w Olsztynie i komunikację medialną na Uniwersytecie Warszawskim. Jest też logopedą.

E-mail: Beata_Gajlewska@ro.com.pl

 

Prowadzi audycje

Wiadomości

Jesteście ciekawi, co dzieje się na Warmii i Mazurach, w Polsce i na świecie? Co godzinę słuchajcie Wiadomości Polskiego Radia Olsztyn! Nasi dziennikarze najszybciej docierają do najgorętszych newsów. Zawsze jesteśmy w  centrum wydarzeń i relacjonujemy sensacyjne historie. Bądźcie z nami zawsze na bieżąco co godzinę!

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV