Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
IMIENINY: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
EUR: 4.2863 CHF: 3.7042
USD: 3.5975 GBP: 4.854
Logowanie
 

Agnieszka Lipczyńska

d7a872e4.jpeg

Radio to jej wielka pasja i wyzwanie. Zaczęło się niewinnie, jeszcze w liceum, od wygrania pierwszej w życiu nagrody w liście przebojów Radia Olsztyn Raga Top.

Dziś trzy razy w tygodniu zaprasza Słuchaczy na Bliższe Spotkania z ciekawymi ludźmi i tematami oraz na rozmowy o teatrze w każdy środowy wieczór. W pracy ceni sobie rzetelność i odpowiedzialność za słowo.

Nie lubi gotować, ale bardzo lubi jeść. Uwielbia też podróżować, czytać, słuchać i… jeździć na nartach \"\\"\\\\":)\\\\"\\"\" )

E-mail: Agnieszka_Lipczynska@ro.com.pl

 

Prowadzi audycje

Bliższe Spotkania

Zbliżamy się do Was tuż po 9.00 w Bliższych Spotkaniach Polskiego Radia Olsztyn. Razem z zaproszonymi gośćmi, radzimy jak stworzyć udany związek, wyleczyć przeziębienie, albo… odnaleźć swoją pasję. Wszystko od A do Z, a właściwie... od K do M, bo na bliskie nam tematy patrzymy z kobiecej i męskiej perspektywy. W Bliższych Spotkaniach jesteśmy również najbliżej wydarzeń z Warmii i Mazur. Nasi reporterzy pojawiają się w studiu w najmniej spodziewanym momencie, przynosząc najgorętsze newsy. Od poniedziałku do soboty do 14.00 zapraszają Izabela Malewska, Krzysztof Kaszubki, Maja Kwiatkowska i Marek Michalski.

 

Odkryj Warmię i Mazury

Czy wiecie gdzie na Warmii i Mazurach można znaleźć piramidę, Ośrodek Rzemiosł Zapomnianych, albo... wyłuszczarnię szyszek? Odkryj z Polskim Radiem Olsztyn najciekawsze zakątki naszego regionu! Nasi dziennikarze zabiorą Was w wyjątkową podróż w nieznane w każdą niedzielę od 10.00 do 13.00.

 

Wieczór z kulturą

W  audycji  mówimy o wszystkim, co się dzieje w kulturze i sztuce Warmii i Mazur. Podsumowujemy najważniejsze wydarzenia artystyczne, a wśród nich teatralne premiery, nowe wystawy, najświeższe książki, koncerty i płyty. Do tego jubileusze, festiwale, spotkania, działania nieformalne – czyli to, co składa się na „życie kulturalne” regionu. Audycji wysłuchać możemy na antenie Polskiego Radia Olsztyn od poniedziałku do czwartku po godzinie 20.

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV