Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Marek Michalski

0b6583a1.jpeg

W Radiu Olsztyn od 2000 roku. Reporter, prezenter i felietonista. Autor kilkudziesięciu reportaży i seriali dokumentalnych. Prowadzi takie audycje jak: Codzienność, Dziecinada i programy kulturalne. Czasem można go usłyszeć w Niedzieli Odkrywców i Porannych Pytaniach. Co tydzień w Kinie Za rogiem można wysłuchać jego recenzji i felietonów filmowych.

Z wykształcenia fachowiec od reklamy i plastyk – teraz maluje dźwiękiem \":-)\" Prywatnie: miłośnik podróży, dzikiej przyrody, fotografii oraz wszelkich sportów wodnych oraz zimowych.

E-mail:  marek_michalski@ro.com.pl

 

Prowadzi audycje

Obserwatorium Nowych Technologii

Czy w przyszłosci roboty będą pracowały na nasze emerytury? Jakie będą zawody przyszłości? Czy możliwe jest zachowanie prywatności w sieci? I dlaczego tak modny stał się termin "sztuczna inteligencja"?
Odpowiedzi na te i inne pytania poszukujemy w audycji Obserwatorium Nowych Technologii w sobotę o 13:25.

Najlepsza Pora Dnia

Zawsze jest dobry czas, żeby słuchać Radia Olsztyn. Towarzyszymy Wam również w "godzinach szczytu". Od 15.00 do 19.00 zapraszamy na Najlepszą Porę Dnia! Rozmawiamy... właściwie o wszystkim. W studiu gościmy ekspertów, a nasi reporterzy przygotowują podsumowanie dnia. Chcesz wiedzieć, co dzieje się na Warmii i Mazurach? Posłuchać rozmów z ciekawymi ludźmi? Szukaj nas w swoim podręcznym radioodbiorniku. Wtedy przymusowy postój w korkach stanie się przyjemnością!

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV