Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: -3 °C pogoda jutro
IMIENINY: Fabioli, Miły, Sebastiana
EUR: 4.175 CHF: 3.5576
USD: 3.3994 GBP: 4.7301
Logowanie
 

Andrzej Piedziewicz

280ad6bb.jpeg

Urodzony Warmiak. Z natury realistyczny pesymista, z wykształcenia organista i klawesynista. Dziennikarstwem radiowym para się od 2004 roku. Zanim zakotwiczył w Polskim Radiu Olsztyn, pracował w Warszawie w nieistniejącym już Radiu PiN oraz w Olsztynie jako regionalny reporter Radia RMF FM. Uwielbia swoją pracę, dobrą literaturę, górskie wycieczki i muzykę - od Buxtehudego po Vadera. Ma na koncie jeden maraton.

E-mail: andrzej_piedziewicz@ro.com.pl

 

Prowadzi audycje

Poranne Pytania

Ważne tematy, aktualne komentarze i odpowiedzi na pytania nurtujące naszych Słuchaczy – to wszystko od poniedziałku do soboty o 8.05 w Porannych Pytaniach Polskiego Radia Olsztyn. Bieżące wydarzenia ze świata, Polski, ale przede wszystkim z Warmii i Mazur komentują eksperci i politycy. Na poranną dyskusję na najwyższym poziomie zapraszają Mirosław Sochacki, Leszek Cimoch, Krzysztof Kaszubski, Marek Lewiński i Andrzej Piedziewicz.

 

Debata publicystyczna

Palące problemy i aktualne wydarzenia z kraju i ze świata widziane oczami ludzi z Warmii i Mazur. Co tydzień, we wtorek o 17.15, zapraszamy na Debatę Polskiego Radia Olsztyn. Głos zabierają eksperci, politycy i samorządowcy. Przekonajcie się, kto ma coś do powiedzenia...

 

My, Wy, Oni

Audycja publicystyczna, w której poruszane są najwązniejsze sprawy społeczno - gospodarczo - polityczne. Gośćmi audycji są m.in. przedstawiciele życia publicznego, pracodawcy czy pracownicy.

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV