Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: -3 °C pogoda jutro
IMIENINY: Fabioli, Miły, Sebastiana
EUR: 4.175 CHF: 3.5576
USD: 3.3994 GBP: 4.7301
Logowanie
 

Marek Lewiński

f7858b64.jpeg

Kaszub z urodzenia, Warmiak z wyboru. Do Olsztyna przyciągnęło do Kortowo. Miłośnik muzycznych staroci z końca lat 60., pasjonat historii muzyki rozrywkowej. Właściciel (odgraża się, że na razie!) niewielkiej kolekcji płyt. Na \"Świętej Warmii\" najbardziej brakuje mu... dostępu do morza. W radiu reporter i publicysta, czasami prezenter. Najbardziej lubi odkrywać historię i geografię regionu, a także zaglądać w... naprawdę nietypowe miejsca.

 

Prowadzi audycje

Poranne Pytania

Ważne tematy, aktualne komentarze i odpowiedzi na pytania nurtujące naszych Słuchaczy – to wszystko od poniedziałku do soboty o 8.05 w Porannych Pytaniach Polskiego Radia Olsztyn. Bieżące wydarzenia ze świata, Polski, ale przede wszystkim z Warmii i Mazur komentują eksperci i politycy. Na poranną dyskusję na najwyższym poziomie zapraszają Mirosław Sochacki, Leszek Cimoch, Krzysztof Kaszubski, Marek Lewiński i Andrzej Piedziewicz.

 

Debata publicystyczna

Palące problemy i aktualne wydarzenia z kraju i ze świata widziane oczami ludzi z Warmii i Mazur. Co tydzień, we wtorek o 17.15, zapraszamy na Debatę Polskiego Radia Olsztyn. Głos zabierają eksperci, politycy i samorządowcy. Przekonajcie się, kto ma coś do powiedzenia...

 

Jeden na Jednego

Audycja z udziałem polityków z Warmii i Mazur. Nasi goście w studiu Polskiego Radia Olsztyn mają możliwość bezpośredniego starcia na argumenty. Audycji można posłuchać na antenie PRO w każdy czwartek o godzinie 17.15.

My, Wy, Oni

Audycja publicystyczna, w której poruszane są najwązniejsze sprawy społeczno - gospodarczo - polityczne. Gośćmi audycji są m.in. przedstawiciele życia publicznego, pracodawcy czy pracownicy.

Markowe teksty

Pseudoblog z myślami różnymi. Trochę w nich historii i muzyki, razem innym historii muzyki. Marka Lewińskiego być może elukubracje.

Pokolenie JP II

Cykl audycji o fenomenie pokolenia ukształtowanego przez św. Jana Pawła II. Zapraszają autorzy Marek Lewiński i Grzegorz Kasjaniuk.

Emisja: poniedziałek, godz.21.05.

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV