Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: -3 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
IMIENINY: Reginy, Patryka, Zdyszka
EUR: 4.2162 CHF: 3.6028
USD: 3.4214 GBP: 4.7778
Logowanie
 

Leszek Tekielski

48fd9447.jpeg

Olsztynianin. Od 21 lat w mediach lokalnych i ogólnopolskich. Po drodze na Radiową 24, dziennikarz nieistniejących już lokalnych: Radia WA-MA i Dziennika Pojezierza. Potem kilkuletnia przygoda w ogólnopolskich: radiu RMF FM i redakcji UWAGA! Telewizji TVN. Od 2004 do dziś, stały współpracownik magazynu Interwencja Telewizji Polsat a od 2005 roku w Polskim Radiu Olsztyn.
Najbardziej zajmuje mnie tematyka interwencyjno – śledcza.

 

Prowadzi audycje

Śliska sprawa

Czy 11-latek może terroryzować szkołę? Co dalej ze sprawą olsztyńskiej seksafery? Kto odpowiada za cierpienia dzieci w domu dziecka w Lidzbarku? Nasi dziennikarze w audycji Śliska Sprawa zajmują się kontrowersyjnymi tematami z Warmii i Mazur. Na antenie Polskiego Radia Olsztyn często udaje im się rozstrzygnąć zawiłe konflikty. Chcesz przekonać się, jak zakończą się kolejne „śliskie sprawy”? Słuchaj audycji Wojciecha Chromego i Leszka Tekielskiego w każdy piątek o 17.15.

 

 

 

Wiadomości

Jesteście ciekawi, co dzieje się na Warmii i Mazurach, w Polsce i na świecie? Co godzinę słuchajcie Wiadomości Polskiego Radia Olsztyn! Nasi dziennikarze najszybciej docierają do najgorętszych newsów. Zawsze jesteśmy w  centrum wydarzeń i relacjonujemy sensacyjne historie. Bądźcie z nami zawsze na bieżąco co godzinę!

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV