Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: -3 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
IMIENINY: Reginy, Patryka, Zdyszka
EUR: 4.2162 CHF: 3.6028
USD: 3.4214 GBP: 4.7778
Logowanie
 

Wojciech Chromy

850561ce.jpeg

Jego przodek Timur Chromy zwany też Tamerlanem przed ponad 500 laty wyruszył z Mongolii na podbój Europy. On z kolei po pięciu stuleciach ruszył śladami pra, pra, pra… dziadka, tyle tylko, że w odwrotnym kierunku. Niestety niewielu Mongołów pamięta dziś srogiego, ale sprawiedliwego władcę. Dlatego nazwisko Chromy nie budzi już takiego respektu, jak w tamtych czasach.

Na dach nad głową, chociażby brezentowy, nawet potomek wielkiego Tamerlana musi zapracować. Lepiej niż dojenie kóz wychodzi mu jednak trzymanie mikrofonu. Wszędzie zabiera go ze sobą. Lubi wszystko co daje dreszczyk emocji. Nurkuje, skakał ze spadochronem i na gumowej linie. Wciska się do każdego samolotu, jeżeli tylko ma okazję. Jest dwukrotnym drużynowym Mistrzem Polski Dziennikarzy w Paintballu.

W najlepszej rozgłośni na Warmii i Mazurach od 1992 roku.

E-mail: Wojciech_Chromy@ro.com.pl

 

Prowadzi audycje

Summa Summarum

Najważniejsze informacje z Warmii i Mazur, z Polski i ze świata. Nie mieliście czasu śledzić, co wydarzyło się w polityce, gospodarce, sporcie i kulturze? Zrobimy to dla Was w pigułce. o 21.15 zapraszamy na wieczorne podsumowanie wydarzeń minionego dnia. Dzięki nam nic Was nie ominie! Zapraszają Leszek Cimoch i Wojciech Chromy.

 

Debata publicystyczna

Palące problemy i aktualne wydarzenia z kraju i ze świata widziane oczami ludzi z Warmii i Mazur. Co tydzień, we wtorek o 17.15, zapraszamy na Debatę Polskiego Radia Olsztyn. Głos zabierają eksperci, politycy i samorządowcy. Przekonajcie się, kto ma coś do powiedzenia...

 

Śliska sprawa

Czy 11-latek może terroryzować szkołę? Co dalej ze sprawą olsztyńskiej seksafery? Kto odpowiada za cierpienia dzieci w domu dziecka w Lidzbarku? Nasi dziennikarze w audycji Śliska Sprawa zajmują się kontrowersyjnymi tematami z Warmii i Mazur. Na antenie Polskiego Radia Olsztyn często udaje im się rozstrzygnąć zawiłe konflikty. Chcesz przekonać się, jak zakończą się kolejne „śliskie sprawy”? Słuchaj audycji Wojciecha Chromego i Leszka Tekielskiego w każdy piątek o 17.15.

 

 

 

Wiadomości

Jesteście ciekawi, co dzieje się na Warmii i Mazurach, w Polsce i na świecie? Co godzinę słuchajcie Wiadomości Polskiego Radia Olsztyn! Nasi dziennikarze najszybciej docierają do najgorętszych newsów. Zawsze jesteśmy w  centrum wydarzeń i relacjonujemy sensacyjne historie. Bądźcie z nami zawsze na bieżąco co godzinę!

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV