Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: -3 °C pogoda jutro
IMIENINY: Fabioli, Miły, Sebastiana
EUR: 4.175 CHF: 3.5576
USD: 3.3994 GBP: 4.7301
Logowanie
 

Leszek Cimoch

6d28dac.jpeg

W Polskim Radiu Olsztyn od 1985 roku. Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wybrał radio, żeby nie było go widać, tylko słychać. Zna się na wszystkim, czyli na niczym.
Prawdziwa ryba, nie tylko zodiakalna. Jednak wyłącznie słonowodna i ciepłolubna. Gdyby nie trzeba było ciągle pracować ku chwale publicznego radia, nurkowałby przy kolorowej rafie w morzach i oceanach świata. Za darmo.

E-mail: Leszek_Cimoch@ro.com.pl

 

Prowadzi audycje

Poranne Pytania

Ważne tematy, aktualne komentarze i odpowiedzi na pytania nurtujące naszych Słuchaczy – to wszystko od poniedziałku do soboty o 8.05 w Porannych Pytaniach Polskiego Radia Olsztyn. Bieżące wydarzenia ze świata, Polski, ale przede wszystkim z Warmii i Mazur komentują eksperci i politycy. Na poranną dyskusję na najwyższym poziomie zapraszają Mirosław Sochacki, Leszek Cimoch, Krzysztof Kaszubski, Marek Lewiński i Andrzej Piedziewicz.

 

Summa Summarum

Najważniejsze informacje z Warmii i Mazur, z Polski i ze świata. Nie mieliście czasu śledzić, co wydarzyło się w polityce, gospodarce, sporcie i kulturze? Zrobimy to dla Was w pigułce. o 21.15 zapraszamy na wieczorne podsumowanie wydarzeń minionego dnia. Dzięki nam nic Was nie ominie! Zapraszają Leszek Cimoch i Wojciech Chromy.

 

Debata publicystyczna

Palące problemy i aktualne wydarzenia z kraju i ze świata widziane oczami ludzi z Warmii i Mazur. Co tydzień, we wtorek o 17.15, zapraszamy na Debatę Polskiego Radia Olsztyn. Głos zabierają eksperci, politycy i samorządowcy. Przekonajcie się, kto ma coś do powiedzenia...

 

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV