Wydarzenia pod patronatem Radia Olsztyn

<< Lista wydarzeń
VI Mrągowskie Targi Pracy i Edukacji
14-06-2019 godz. 10:00 do 13:00
aula Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie, ul. Mrongowiusza 65
Patronat Radia Olsztyn
./upload_f/patronaty/71911257.jpg

 

VI Mrągowskie Targi Pracy i Edukacji skierowane są do mieszkańców Mrągowa i powiatu mrągowskiego, a szczególnie do młodych ludzi, którzy już niedługo będą podejmować decyzje edukacyjno-zawodowe. Wydarzenie ma na celu podnoszenie poziomu aktywności zawodowej i edukacyjnej młodzieży oraz osób bezrobotnych i poszukujących pracy. To także okazja do integracji działań na rzecz kształcenia ustawicznego, a także do przygotowania osób wkraczających na ścieżkę zawodową do aktywnego zachowania na rynku pracy. Podczas Targów Eksperci w zakresie zatrudnienia będą starali się pomóc młodym ludziom w podjęciu właściwego wyboru co do dalszych kroków związanych z edukacją i karierą. Nie zabraknie również aktualnych ofert pracy i możliwości spotkań z potencjalnymi pracodawcami.

Na przygotowanych stoiskach wystawienniczych uczestnicy wydarzenia zapoznają się z ofertami pracy, praktyk i staży zawodowych, a także skorzystają z konsultacji ze specjalistami i doradcami.

Osoby bezrobotne oraz lokalni pracodawcy będą mieli również okazję do zapoznania się z instrumentami rynku pracy oraz formami wsparcia oferowanymi przez publiczne służby zatrudnienia oraz Ochotnicze Hufce Pracy.