Wydarzenia pod patronatem Radia Olsztyn

<< Lista wydarzeń
Fest Muza 2019
10-08-2019 godz. 15:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie
Patronat Radia Olsztyn
./upload_f/patronaty/81d64b.jpg

Grasz w kapeli? Świat jeszcze o Was nie usłyszał? W takim razie FEST MUZA jest właśnie dla Ciebie!

Konkurs promuje wykonawców, którzy stawiają pierwsze kroki w branży muzycznej. Fest Muza to konkurs otwarty i ogólnopolski, w którym mogą wystartować zespoły grające szeroko pojętego rocka, niezwiązane kontraktem płytowym z jakąkolwiek wytwórnią. 

FEST MUZA to ogólnopolski otwarty konkurs muzyczny dla młodych kapel. Mogą w nim wystartować zespoły grające szeroko pojętego rocka, niezwiązane kontraktem płytowym z jakąkolwiek wytwórnią. Ideą konkursu jest bowiem promocja wykonawców, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży muzycznej. Zwycięzcy otrzymują nagrody pozwalające na inwestycje w rozwijanie kariery muzycznej. Jedną z nich jest nagranie w studiu Radia Olsztyn.

W ubiegłym roku do konkursu zgłosiło się ponad 70 zespołów z całego kraju. W tym roku organizatorzy liczą na podobną lub większą frekwencję i zachęcają do udziału. Termin zgłaszania zespołów upływa 21 czerwca br. Z przesłanych zgłoszeń profesjonalne jury wybierze wykonawców, którzy wystąpią podczas finału konkursu, który odbędzie się 10 sierpnia w olsztyńskim amfiteatrze.

Więcej informacji na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie.